Halkalı Kurye Hizmetleri

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Halkalı Kurye Hizmetleri

Moto kurye firmalarına talep arttıkça bu firmalar tarafından daha çok sayıda müşteriye ulaşmak, maddi olanakları, yaşam tarzı veya çalışma şartları farklı kişilere ulaşabilmek amacıyla müşterilere sunulan hizmetin çeşitliliği ve kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için Halkalı kuryehizmetlerinde sunulan kurye hizmetinin süresine ve verilen garantiye göre normal kurye hizmeti dışında verilen ve ücreti de farklı olan vip kurye ve ekspres kurye hizmetleri de bulunmaktadır. Vip kurye kullanılarak gönderilecek bir ileti aynı güzergahta başka bir gönderinin teslim edilmesi ile zaman kaybedilmeden öncelikli olarak teslim edilmektedir. Kurye firmaları tarafından verilen bir başka hizmet de saat sınırı olmaksızın acilen temin edilmesi gereken ilaçların eczaneden alınıp getirildiği acil ilaç hizmetidir.
Halkalı Moto Kurye ve Uçak Kargo Hizmeti
Halkalı moto kuryetarafından normal kurye hizmeti dışında uçak taşımacılığı ile kurye hizmetlerinin bir arada sunulduğu uçak kargo hizmeti de verilmektedir. Kısa zamanda şehirlerarası ulaştırılması gereken gönderiler motorlu kuryeler tarafından teslim alınarak iletileceği adrese en uygun uçağa verilmekte ve indiği yerden alınarak ilgiliye teslim edilmektedir. Önemli hastalıklar için gerekli ilaçların gönderilmesi veya ihale ve toplantılara belge yetiştirilmesi gibi zorunlu durumlarda uçak kargo önemli bir kolaylık sağlamaktadır.
Halkalı Motor Kurye İle Moto Taksi Hizmeti
Moto kurye firmaları tarafından verilen hizmetler yalnızca evrak ve paketlerin acil olarak istenen adreslere iletilmesine yönelik değildir. Zira İstanbul gibi ülkemizin en kalabalık şehrinde yoğun trafiğe maruz kalan ve gecikmemesi gereken yalnızca gönderiler değildir. Halkalı motor kurye tarafından acil ilaç temini ve benzeri hizmetler verilerek müşterilerin konforu temin edilmektedir. Bunun yanı sıra motorlu kuryeler tarafından bir yere acil olarak yetişmesi gereken ancak trafik nedeniyle gecikme ihtimali olan kişilere de moto taksi olarak hizmet verilmektedir. Bu sayede acil bir toplantıya yetişememe gibi bir sorun ortadan kalkmaktadır. Moto taksi hizmeti diğer moto kurye hizmetleri gibi haftanın her günü 24 saat süreyle verilmektedir. halkalimotokurye adresinden moto kurye hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak mümkündür.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!