Avantajlı Sigorta Generali

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Avantajlı Sigorta Generali

Sağlık insanlar için ne kadar önemliyse aynı şekilde sahip olunan araba, ev gibi taşınabilir veya taşınamaz mallarınızın güvenliği de oldukça önemlidir. Mesela hasta oldunuz. Eğer sigortanız mevcut ise oldukça uygun ve bütçenizi sarsmadan muayene olabilme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer sağlık sigortanız yoksa mecburi olarak özel ve çok pahalıya muayene olmak zorunda kalıyorsunuz. Sağlıkta yaşanan sigorta önemi araba ev gibi sahip olduğunuz tüm şeylerde de bulunmaktadır. Özellikle arabalarda olan zorunlu trafik sigortaları tüm sürücülerin en çok araştırma yaptığı bir durumdur. Neden araştırma yapılır? Çünkü araç sigortaları sigorta şirketlerine göre farklılık göstermekte ve tabii doğal olarak fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. En uygun ve avantajlı sigortayı bulmakta zorluk çekiyorsanız Generali sigorta ile tanışmanızda yarar var. Generali sigorta 1831 den bu yana 150 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Dünya’nın üçüncü büyük şirketi olan generali sigorta ile 1 dakika içerisinde size özel teklif veriyor ve 3 dakika içerisinde de poliçeniz hazırlanıyor. Işık hızında avantajlı ve indirimli sigortadan kolaylıkla yararlanın.

General sigorta sadece araç sigortası olarak değil, konut sigortaları ve kişisel sigorta ürünleri olarak da faaliyet göstermektedir. Konut sigortası, evinizi ve evinizdeki eşyaların zarar görme riskine karşı güvence altına alınmasıdır. Olası hırsızlık, doğal afetler ve yangınlardaki zararlar da bu poliçenin kapsamı içerisindedir. Güven ve huzur ortamı içerisinde yaşamak ve olası risk faktörlerine karşı evinizi ve ev içerisindeki ürünlerinizi koruma altına almak için oldukça önemli olan sigortalardır. Diğer bir sigorta olan zorunlu deprem sigortası(DASK), depremde konutlarda oluşan maddi zararların tazmin edilmesine yönelik oluşturulan ve mağdur olunmanın önüne geçen bir sigorta türüdür. Zorunlu olan deprem sigortasını da generali farkı ve avantajlarıyla oldukça uygun fiyatlarla yapabilir ve ayrıca taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Bu sigortaların yanı sıra generali sigortada bagaj sigortaları, benim sigortam sigortası, ferdi kaza paket sigortası, seyahat sigortaları gibi olası can ve mal kayıplarında daima yanınızda olan generali avantajlarından hemen yararlanabilirsiniz. Gençlere özel olarak ekstra avantajlara sahip araç sigortası ile ilgili detaylı bilgiler için de generali.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!