Yaz Tatili Oyunları

Kategori: Oyunlar - Yorum Yazın
Yaz Tatili Oyunları

Yaz tatili geldi çattı. Çocukların hayallerini süsleyen oyunlar için artık yeteri kadar vakitleri oluştu. Çocukların büyük bir çoğunluğu muhakkak bu boş vakitlerini oyun oynayarak değerlendirecektir. Peki hangi tür oyunlar tercih edilecektir? Sokak oyunlarının yerini günümüzde bilgisayar ve android tabanlı oyunlar aldığına göre elbette teknolojik oyunlar oynanacaktır diye bir genelleme yapabiliriz. Tercihler ve hangi siteler buna uygundur? Bu soruya şu şekilde cevap vermek mümkündür: Genelde online oynanan oyunlar başta olmak üzere küçük çocukların genel tercihi flash oyunlar olmaktadır. Flash oyunları oynayabilecekleri temiz bir oyun platformunu sizlere tanıtmak istiyoruz. Kahraman Oyunları adı ile yayın yapan ve flash oyunların oynandığı bu çalışmayı şiddetle tavsiye ediyoruz. Zira hem temiz bir ortam sunmaları ve hem de çocukların aradığı birçok çizgi film kahramanının oyunlarını barındırmaları bu tercihin en başta gelen sebepleridir. Peki bu ortamda hangi oyunlar oynanıyor?

Geneli itibarıyla çizgi film kahramanlarının flash oyunlarını bulabilirsiniz. Gözümüze çarpan ilk çizgi film kahramanları My Little Pony karakterleri olmuştur. Zira dört yüze yakın oyunuyla My Little Pony karakterlerinin oyunları ziyaretçilerinin ilk gözüne çarpan kategori olmuştur. Pony yani midilli atlarının oyunlarının derlendiği bu bölümün kahir ekseriyetini My Little Pony çizgi filminin karakterleri oluşturur. My Little Pony Oyunları şeklinde 6 pony karakterinin yanı sıra Prenses Celestia, Luna ve Dragon Spike gibi karakterlerin flash oyunlarını bulabileceksiniz. Pony Oyunu oynamak gibi düşünceniz varsa hiç durmayın. Bu site sizin bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Sizleri sıcak ve temiz bir ortamda Pony oyunları oynamaya davet ediyoruz. Elbette sadece bununla sınırlı değildir. Daha birçok kahramanın oyunu bu oyun platformunda mevcuttur. İşte onlardan bir diğeri de Tom ve Jerry’dir.

Evdeki yiyecekleri aşıran fare Jerry ile evin kedisi Tom arasındaki maceraları bilmeyeniniz yoktur. Geçmişten günümüze popülerliğini hiç bir zaman yitirmeyen bu ikilinin oyunlarını da kahraman oyunları sitesinde bulabileceksiniz. Tom ve Jerry arasındaki kovalamaca oyunlarında da devam etmektedir. Tom ve Jerry Oyunları kategorisinde bu iki karakterin kovalamacalarının yanı sıra, maceraları da ayrı ayrı oyunlar şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Tom ve Jerry karakterlerini seviyorsanız oyunlarına da bayılacaksınız. En eğlenceli Tom ve Jerry Oyunları yine kahraman oyunları sitesinde oynanır. Sadece bu iki kahramanı mı var? Elbette hayır… Daha bir çok çizgi film karakterinin oyununu bu sitede oynayabileceksiniz. İsterseniz hepsini sizlere aktarmayalım. Kahraman Oyunları sitesine gidin ve ne demek istediğimizi kendi gözlerinizle görün. Flash oyun severler hepinize bu oyun platformunda iyi eğlenceler dileriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!