Blur Oyunu Oyna

Kategori: Oyunlar - Yorum Yazın
Blur Oyunu Oyna
Blur indir
Blur indir / Full / Tek Link
Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bugünkü yazımızda sizlere Blur indir oyununu tanıtacağız. Oyun, bir çok ünlü araba yarışı oyununu geçecek kalitede grafiklere ve oynanabilirliğe sahip bir oyundur.
Oyun bir yarış oyunundan ziyade bir strateji oyununa benziyor. Oyunda amacımız yarıştaki rakiplerimizi elemek olacak. Yarışta rakiplerimizle hem yarışacağız hem de savaşacağız. Rakiplerimizi yarıştan diskalifiye etmek için oyunda kullanacağımız silahları ve stratejileri önceden belirlemeliyiz.
Oyunun ilk ekranında hoş animasyonlar ve kısa bir intro bizleri karşılıyor. Daha sonrasında ismimizi yazıp bir profil oluşturuyoruz ve aracımızı seçip oyuna başlıyoruz. Blur indir oyununda arabamızla yarışırken yarış pistinde bir çok silah göreceğiz. Bu silahlardan bazıları kalkan, ateş topu ve mayınlardır. Bu silahları alarak rakiplerimize atıyoruz ve onları diskalifiye etmeye çalışıyoruz.
Yol üstünde aynı zamanda hasar alan aracımızı onaracak ögeler de bulunuyor. farklı bir yarış deneyimi yaşamak isteyenler sitemizden Blur oyununu indirebilirler. Keyifli oyunlar.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!