Facebook Yeni Zaman Tüneli Ve Anasayfa Tasarımı

Facebook Yeni Zaman Tüneli Ve Anasayfa Tasarımı
Facebook dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olarak hemen hemen her yıl bir yenilenme ihtiyacı hissediyor. 2013 yılında yepyeni zaman tüneli tasarımı ile karşımıza çıkmak için kolları sıvayan Facebook’ta şu günlerde bazı kullanıcıların zaman tünelleri yepyeni bir görünüm aldı.
Şu an için her kullanıcının tasarımı değişmiş durumda değil. Ancak bu durum Facebook için normal. Çünkü Facebook her değişiklikte yavaş yavaş tüm kullanıcılara yeni görünümü sunuyor.
Görselde de görüldüğü üzere sayfa iki sütüna ayrılmış. Sol sütünda Hakkında, arkadaşlar, beğenilen sayfalar, müzik, kitap, sinema gibi birçok bölüm bulunuyor. Genel hatlar olarak iki sütuna ayrılan ve sol sütunu tamamen kişisel bilgi ve ilgiler için ayrılan yeni zaman tüneli tasarımı yakında her kullanıcı için aktif olacak.
Bu değişikliğin yanı sıra Facebook ana sayfa tasarımını da tamamen değiştiriyor. Yeni tasarım çok daha güzel görünüyor açıkçası. Kullanıcılar için çok daha kullanışlı bir hale geliyor.
Sade ve daha güzel bir tasarım olduğunu söyleyebilirim. Tabii bu benim şahsi görüşüm. Kimi insanlar ise değişime kapalıdır ve beğenmeyeceklerdir. Ancak ister beğenilsin ister beğenilmesin Facebook dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal ağ olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor.
Bakalım Facebook yeni zaman tüneli tasarımı beğenilecek mi?

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Facebook Yeni Zaman Tüneli Ve Anasayfa Tasarımı (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Hüsamettin ünal diyor ki:

    bence süper olur ama alışmak uzun süre alır bune bile bazıları daha alışamadı

  2. İbrahim Külekci diyor ki:

    Facebook her geçen gün gelişiyor.